Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Trochę o mojej osobie ...


Jestem absolwentką Politechniki Wrocławskiej. Matematyka od zawsze była dla mnie wielką pasją.
Od 2011 roku z powodzeniem przygotowuję uczniów do egzaminu dojrzałości (z zakresu podstawowego i rozszerzonego) oraz wyjaśniam bieżące problemy omawiane na lekcjach w szkołach ponadgimnazjalnych i gimnazjalnych.

Mimo, że prowadzenie korepetycji jest dla mnie pracą zarobkową, moim nadrzędnym celem jest wyłożenie zagadnień matematycznych w sposób przystępny i logiczny, odbiegający od uczenia się zadań na pamięć, tylko po to, aby zdać.
Pragnę pokazać moim Uczniom, iż matematyka nie jest trudna i nie należy się jej obawiać. Wystarczy odrobina dobrych chęci, logicznego myślenia, aby pokonać każdy matematyczny problem.
Zajęcia prowadzone przeze mnie odbywają się w przyjaznej atmosferze, sprzyjającej wysnuwaniu trafnych wniosków oraz zażegnaniu lęku przed podjęciem próby rozwiązania danego zadania, bądź przyznaniem się do niewiedzy.
Stereotypowe podejście typu: „ matematyka jest trudna i nie zrozumiała” przyczyniła się do myślenia o tym przedmiocie w sposób szkodzący, co z góry negatywnie nastawia Ucznia.

Zajęcia prowadzone grupowo nie wykluczają indywidualnych lekcji, w przypadku, gdy Uczeń nie nadąża za omawianym tematem. Żadnego mojego Ucznia nie pozostawiam samemu sobie.
Jestem osobą wymagającą, ale jednocześnie wyrozumiałą.

Staram się być w każdej chwili do dyspozycji Uczniów jak i Rodziców.
Z miłą chęcią odpowiem na każde pytania, czy też wątpliwości.
Jestem gotowa pomagać Uczniom w sytuacjach kryzysowych przez telefon, maila czy Facebook'a.